مجلات

ترند خیابانی پاییز ۲۰۱۹

ترند پاییز ۲۰۱۹، مانند هر فصل دیگر، ترندهای خاص خودش را دارد، اما ترندها زمانیکه دمای هوا به کلی تغییر می‌کنند (فصل بهار و پاییز) تفاوت‌های اساسی‌تری پیدا می‌کنند. پاییز امسال اما جذاب‌تر از همیشه است. چشمانتان را برای دیدن ترندهای گرم پاییزی آماده کنید. به نظرم این پاییز، وقتش است تا محدودیت‌ها را کنار بگذاریم و استایل‌های جدید و جسورانه را امتحان کنیم. با ترندهای پاییزی همراه شوید و استایل‌های جدید و متفاوت را بپوشید.

تاثیر استریت استایل‌ها در ترندها

استریت استایل‌ها نقش اساسی در شکل‌گیری ترندها دارند و باید تشکر ویژه‌ای از آن‌ها بکنیم. استریت استایل ها ترندهایی که در فشن‌شوها رونمایی می‌شوند را قابل استفاده می‌کنند.

اگر به عکس‌های این خانم‌ها در استریت استایل‌ها نگاهی بیندازید می‌بینید که چگونه لباس‌های زنانه به تدریج تغییر می‌کند، تا منعکس کننده آنچه در فشن شوها دیده شده است ، باشد.

این خانم‌ها لباس‌هایی را که در چمدان‌های خود بسته بودند بیرون می‌آورند و این یک مثال خوب از همپوشانی روند فشن شوها و استریت استایل‌ها است.

هیچ سندی وجود ندارد که ترندها چه زمانی به وجود آمدند، شاید قبل از به وجود آمدن سطح‌های بالاتر فشن. شاید ترند کلمه‌ی مناسبی نباشد، به این معنا که خیلی از افرد همیشه به سبک‌های خاصی که روزی ترند می‌شوند، لباس می‍پوشند.

ترند پاییز
ترند پاییز

رنگ‌ در ترندهای پاییز ۲۰۱۹

سبز پسته ای، رنگ ترندی پاییز ۲۰۱۹

علاوه بررنگ های قرمز و نارنجی که همیشه در پالت رنگی پاییز هستند؛ در این فصل رنگ سبز پسته ای بسیار زیاد در میان کلکسیون های پاییز دیده می‌شد. استایل مونوکروم این رنگ نیز بسیار زیباست. کت و شلوارهایی که خودشان بسیار ترندی هستند، در رنگ سبز پسته‌ای غوغا می‌کنند.

تناژ سبز ها، تناژ ترند پاییز ۲۰۱۹

سبزهای یشمی نیز از سبزهای پسته ای عقب نمانده‌اند و وارد دنیای ترندهای پاییز شدند. به غیر از رنگ سبز یشمی، استایل‌ها با تناژهای مختلفی از رنگ سبز نیز بسیار ترندی و مد روز هستند.

ترند پاییز
ترند پاییز

بازگشت مشکی در پاییز ۲۰۱۹

رنگ مشکی اما، این پاییز بسیار ترند و همه گیر است. شما می توانید کت خز مشکی خود را با بوت های بلند مشکی بپوشید، بهترین استایل برای زمانی است که نمی دانید چه چیزی به‌تن کنید.

ترند پاییز کت با یقه بلیزر

با توجه به اینکه دمای هوا هر ساله رو به افزایش است؛ بهار در تمام فصل‌ها خودنمایی می‌کند. پس کت ساده یا چهارخانه‌ی یقه بلیزر خود را با یک دامن پلیسه یا ساده، ست و از این ترند شیک پاییزی پیروی کنید.

کت‌های کوتاه با هر استایلی تکمیل شده و مناسب بیشتر موقعیت‌ها هستند. از کتونی گرفته تا بوت‌ها، از شلوارهای جین تا شلوارهای پارچه‌ای همگی مکمل این کت‌ها هستند.

ترند پاییز

کت‌های بلند از ترندهای اصلی پاییز

تا سال‌های گذشته استریت استایل‌های پاییزه زرق و برق زیادی داشتند. خزها ، طرح‌های رنگین‌کمانی ،پارچه‌های براق. اما امروزه بسیاری از زنان از پوشیدن آن‌ها دست برداشته‌اند. این فصل کت های فتوژنیک زیبایی را در خیابان‌ها خواهید دید. این کت‌ها دو ویژگی دارند: بلند و اورسایز با رنگ‌های روشن و یا طرح‌های چاپی. همه‌ی کسانی که از این ترند استفاده می‌کنند، معتقدند احساس راحتی مهم ترین ویژگی آن است.

ترند پاییز
ترند پاییز

خال‌خالی‌، راه‌راه در ترند پاییز ۲۰۱۹

کت‌ها ولباس‌ها خالدار و راه راه هم در این فصل بسیار دیده می‌شوند. طرح پوست حیوانات مثل طرح‌های پلنگی و گورخری هم همچنان به ترند بودن خود ادامه داده‌اند.

پس پلنگی‌های سال گذشته را از کمد بیرون بیاورید و همچنان مد روز باشید.

رنگ‌های نئونی از ترندهای پاییز ۲۰۱۹

بووت‌های کابویی سال گذشته هم از ترندهای پاییز بودند و امسال هم در میان ترندهای پاییزی قرار دارند. بوت‌ها، هم شما را از سرما در امان نگه میدارند، هم استایل شما را بسیار شیک و رسمی می‌کنند. بوت‌ها و نیم بوت‌ها، مخصوصا اگر پاشنه‌های مربعی و بلندی داشته باشند، شما را خیلی باوقار نشان میدهند، از این ترند استفاده کنید و مثل همیشه شیک باشید.

ترند پاییز

بووت‌های کابویی، ترند پاییز ۲۰۱۹

بووت‌های کابویی سال گذشته هم از ترندهای پاییز بودند و امسال هم در میان ترندهای پاییزی قرار دارند. بوت‌ها، هم شما را از سرما در امان نگه میدارند، هم استایل شما را بسیار شیک و رسمی می‌کنند. بوت‌ها و نیم بوت‌ها، مخصوصا اگر پاشنه‌های مربعی و بلندی داشته باشند، شما را خیلی باوقار نشان میدهند، از این ترند استفاده کنید و مثل همیشه شیک باشید.

ترند پاییز
ترند پاییز

استایل جین، ترند دنیم

استایل‌هایی که از آیتم های جین تشکیل می‌شوند به دلیل زخیم بودن پارچه‌های جین برای فصل‌های سرد مناسبند. این پاییز اما آیتم‌های جین ترند هستند. یک مانتوی جین یا کت جین به همراه یک کابویی بوت، استایل شمارا آراسته و بروز می‌کند.

در پوشیدن استایل‌های کاملا جین، به رنگ جین‌ها و تناژ آن‌ها دقت کنید.

ترند پاییز

ترند چهارخانه یا شطرنجی در پاییز ۲۰۱۹

پارچه‌هایی با طرح های چهارخانه یا همان شطرنجی هم از ترندهای پارچه ی این فصل هستند. از این طرح در بیشتر آیتم های لباسی مثل: کت، مانتو، شلوار و دامن هم می‌شود استفاده کرد.

پارچه‌های پشمی چهارخانه و شطرنجی از زیبایی‌های فصل پاییز هستند.

ترند پاییز

پاییز و استایل بوهو

این پاییز سبک بوهو ترند است. یک پولیور ریش دار بوهو را به همراه یک جین آبی و بوت بوهو استایل کنید و از ست ترندی جذاب خود لذت ببرید.

ترند پاییز

کت و شلوار سرهم، از ترندهای جذاب‌ پاییز ۲۰۱۹

دو سال است که این ترند پرطرفدار در استریت استایل ها دیده می شود . رنگ های مختلف با توجه به ترند رنگی هر فصل برای این کت و شلوار ها مناسب است. شما میتوانید از طرح های چهارخانه و یا ساده هم استفاده کنید.

ترند پاییز

ترند آستین‌های پفی در پاییز جایی نمی‌روند!

آستین‌های پفی هم مثل لباس‌های اور سایز دو سالی‌ست که از دهه‌های گذشته بازگشته‌اند. این مدل که من هم به‌شدت طرفدار آن هستم، این پاییز میان ترندها قرار دارد. یک کت با یقه‌ی بلیزر چهارخانه و ترندی جذاب بپوشید و همانند یک خانوم قدیمی اما به‌روز باشید.

شما به ما بگید که کدوم ترند و بیشتر از همه می پسندید؟

شما عزیزان می‌توانید برای مشاهده و خرید انواع مانتوهای مد روز به فروشگاه اینترنتی دیاموند گالری مراجعه فرمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *